1988 yılında kurulan şirketimiz, 2010 yılından itibaren “BİTMEYEN KARTUŞLU YAZICILAR ve KOLAY DOLAN KARTUŞLAR” başta olmak üzere, kamu ve özel sektörde kullanılan her türlü matbaa ve bilgisayar baskı sistemleri sarf malzemeleri ve alternatif sarf malzemelerinin pazarlama ve satış faaliyetleri, bu hizmetlerin kapsamı içindeki her türlü müşteri taleplerine yanıt verecek servis, uygun satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Denizli Bitmeyen Kartuş, her boyuttaki işletmelere yönelik olarak, müşterilerinin daha fazla tasarruf etmelerine yardımcı olan çok çeşitli baskı ürünleri, çözüm ve hizmetler sağlamaktadır.

Şirketimiz, 2010 yılından bu yana müşteri odaklı çalışmalarımız ve %100 müşteri memnuniyeti sağlama çabalarımız sayesinde büyüme gerçekleştirmiştir. Kaliteyi sürekli kılmayı ve geliştirmeyi bir yaşam felsefesi olarak benimseyip müşterilerimizin sürekli memnuniyetini kendisine amaç edinmiştir.

Hedefimiz, kamu ve özel sektörde ortaya çıkan her türlü matbaa ve bilgisayar baskı sistemleri sarf malzemeleri ve alternatif sarf malzemelerinin üretim, pazarlama ve satış faaliyetleri, bu hizmetlerin kapsamı içindeki her türlü müşteri taleplerine yanıt verecek üretim, uygun satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektir.

MİSYONUMUZ;

Kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkartmak.

VİZYONUMUZ;

Kalite ve dürüstlüğü ilke edinip sektörümüze lider firma olarak her zaman takip eden değil takip edilen firma olmak.

Saygılarımızla,